x تبلیغات
دنیای تکنولوژی

شنیدن سخنان عجیب و دور از دغدغه‌های اصلی مردم از سوی برخی مسئولان

 به نقل از ایسنا، این روزها شنیدن سخنان عجیب و دور از دغدغه‌های اصلی مردم از سوی برخی مسئولان و سخنوران به یکی از معضلات کشور بدل شده که این سوال را به ذهن متبادر می‌کند که آیا واقعا مسئولان از مشکلات مردم بی‌خبرند یا با طرح چنین مباحثی تلاش می‌کنند سطح دغدغه‌ها را پایین بیاورند و اوضاع را کنترل کنند؟

از یک سو دغدغه سخنگوی شورای شهر تهران به جای حل مشکلات عدیده پایتخت، تغییر نام خیابان نزدیک دفتر رهبری است و از سوی دیگر امام جمعه موقت تهران، تعداد سفرهای مردم به شمال را دلیلی بر وجود رفاه در کشور می‌داند! نماینده مجلس به واردات آلات موسیقی می‌پردازد و خطیبی دیگر، راه حل بحران آب اصفهان را خواندن نماز باران عنوان می‌کند!

به طور مثال در جلسه ۲۸ آذر شورای شهر تهران، علیرضا نادعلی سخنگوی این شورا در حین نامگذاری برخی خیابان‌ها در شورای شهر تهران گفت: ما در جمهوری اسلامی سیاست‌های رسمی داریم و انقلاب اسلامی سال ۵۷، ضدیت با سلطنت ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی بود. یعنی ما غیر از پادشاهی حضرت داوود و حضرت سلیمان، هیچ پادشاهی دیگری را به رسمیت نمی‌شناسیم. این در حالی است که خیابان انوشیروان چند کوچه پایین‌تر از دفتر مقام معظم رهبری قرار دارد و وجود نام این پادشاه روی یک خیابان در آن منطقه قطعا با اصول انقلاب اسلامی تعارض دارد.

حال این سوال از این عضو شورای شهر تهران مطرح است که به فرض نام خیابان انوشیروان عوض شد.تغییر این نام چه دردی از مردم تهران و حتی اهالی همان خیابان نزدیک به دفتر رهبری دوا می‌کند؟ از انتقادات اصلی بسیاری از اعضای شورای شهر فعلی تهران و حامیانشان نسبت به شورای شهر قبلی تهران، پرداختن به مسائل فرعی مثل تغییر نام خیابان‌ها و غافل شدن از مشکلات اصلی پایتخت بود. آیا بهتر نیست به جای تمرکز بر یک نام، به مشکلات کلان تهران پرداخته شود؟

معضل ترافیک که به یک گره کور در پایتخت بدل شده و هر روز بدتر می‌شود، آلودگی هوای تهران و کمبود امکانات حمل و نقل عمومی، نابسامانی وضعیت خیابان‌ها و پیاده‌روها، کمتر شدن فضای تنفس شهر به دلیل ساخت و سازهای بی‌ضابطه و از بین رفتن باغ‌ها و درختان تهران و صدها مشکل ریز و درشت دیگر که پایتخت با آن دست و پنجه نرم می‌کند در مقابل نام یک خیابان برای مردم تهران اهمیت بیشتری دارند و شاید بهتر باشد مسئولین شهری به جای پرداختن به موضوعاتی که در درجه آخر اهمیت برای شهروندان هستند به فکر حل معضلاتی باشند که تنها به گوشه‌ای از آن‌ها اشاره شد.

راهنمای کامل و دقیق مراحل ثبت یک برند

ثبت شرکت، ثبت برند، اخذ کارت بازرگانی، تغییرات و تصمیمات شرکتها ، امور مالیاتی، جواز تاسیس، رتبه بندی، ثبت شرکت کنسرسیوم، ثبت شرکت در مناطق آزاد، ثبت شرکتها در سایر کشورها، پلمپ دفاتر، اخذ ایزو و … در ایران شرکتها با اهداف متفاوتی تأسیس میشوند. و از سهم الشرکه ی نقدی و غیرنقدی افراد حقیقی و حقوقی به وجود می آید با این تفاوت که مالکیت سرمایه به شخصیت حقوقی شرکت انتقال نمی یابد و هر شخص به طور جداگانه مالک سرمایه ی خود می باشد و امور به صورت مشارکتی اداره میگردد. الکترودهای ثبات سطحی بر روی عضلات ناحیه قدام گلو شامل تیروآریتنوئید و کرایکوتیروئید در دو سمت چپ و راست و در محدودههای میانی و پایینی گردن با فاصله 1 سانتیمتری از خط میانی واقع می شدند. نتیجه گیری: ثبت سطحی از عضلات تیروآریتنوئید و کرایکوتیروئید مقدور میباشد و حساس­ترین پارامتر مؤلفه­های غیرخطی هستند. در نهایت ثبت الکترومیوگرافی سطحی روش جدیدی است در ارزیابی عضلات فوق در کنار ارزیابی های کلینیکی آسیب شناسی گفتار. هدف از انجام این مطالعه هم مقایسه اثرات کلینیکی دهانصشویه کین جینجیوال با کلرهگزیدین ۲/۰درصد در پریودنتیت مزمن خفیف تا متوسط جنرالیزه بود. مانند هر کاری “ثبت شرکت” مزایا و معایبی دارد ، که مزایای ثبت شرکت بر معایب آن برتری دارد و این معایب یا مشکلات حتماً ایجاد نمیشود و یا برای تعداد محدودی از شرکت ها مشکل ساز می شود ، و صد البته اگر بر اساس قانون فعالیت شرکت انجام شود هیچگاه دچار مشکل نخواهد شد.

ثبت برند

هم اکنون 60میلیون آمریکایی و 1 میلیارد نفر در سرتاسر دنیا مبتلا به فشار خون بالا می باشند. مواد و روشصها: در این مطالعه تجربی-مداخلهصای۸۸ نفر شرکت کرده بودند. به این معناست که کنترل یک یا دو یا چند شرکت تجاری تحت سیطرهی یک شرکت تجاری در آید. ۲٫واژه هایی که به نوعی برندها را توصیف کندبه تنهایی قابلیت ثبت ندارد. به دنبال این موفقیت، بر اساس ابلاغیه معاونت پژوهشی وزارت بهداشت، کلیه مجلات علمی-پژوهشی ملزم شدند از تاریخ اول دی ماه 1388 تنها اقدام به چاپ مقالات کارآزمائی بالینی کنند که در مرکز ثبت کارآزمائی بالینی ایران به ثبت رسیده باشند. یک ماه بعد وزرای بهداشت شرکت کننده در اجلاس سالیانه سازمان جهانی بهداشت (World Health Organization WHO) این سازمان را مامور کردند تا به منظور ساماندهی ثبت کارآزمائی های بالینی، شبکه ای متمرکز از مراکز ثبت (Primary Register) که مورد تائید آن سازمان بودند را فراهم آورد تا امکان جستجو برای یافتن یک کارآزمائی بالینی در هر یک از این مراکز از یک درگاه واحد برقرار شود.

ثبت شرکت

در مطلب انواع برند که می توانید ثبت کنید ، می توانید اطلاعات خوبی درباره اینکه کدام برند برای ثبت مناسب کار شماست، به دست بیاورید. این نوع شرکت ها با حداقل 2 نفر شریک قابل ثبت می باشند و برای ثبت آنها نیازی به واریز سرمایه و مسدود نمودن آن در بانک نمی باشد، لازم به ذکر است مطابق توضیحات سایت https://www.sabterahroshan.com شرکت های با مسئولیت محدود کارآمدترین نوع شرکتها بوده و از لحاظ آماری بیشترین تعداد ثبت را در بین سایر شرکت ها دارا می باشند. P از لحاظ آماری معنیصدار تلقی گردید. در مردان، شيوع آسيب هاي بالاتنه بيشتر از پايين تنه و تفاوت آنها از لحاظ آماري معنادار بود (c2-21.24 P0.05) بيشترين محل آسيب ديدگي در مردان و زنان مچ پا بود (به ترتيب 86 و 43 مورد) (P0.05، c2-2.1) و ضرب-ديدگي شايع ترين نوع آسيب در مردان و زنان کاراته کا بود (به ترتيب 39 و 14 مورد). عواملي همچون ميزان شيوع، محل آسيب ديده، سازوکار و علت آسيب ها و برخي عوامل ديگر مورد توجه قرار گرفتند. در مردان و زنان کاراته کا، تکنيک خطاي حريف (P0.05، c2-2.2) علت بيشتر آسيب ها ذکر شد.
 
فشار خون بالای شریانی احتمالا مهم ترین مسئله بهداشت عمومی، در کشورهای پیشرفته است (1) و پیش بینی میشود تا سال2020، بیماریهای قلبی-عروقی شایع ترین علت مرگ در دنیا باشند. Abstract : کلرهگزیدین موثر ترین ماده برای حذف شیمیایی پلاک دندانی است و به عنوان استاندارد طلایی در مورد اثر ضد پلاک شناخته شده است. ثبت شرکت روند مخصوص به خودش را دارد. ثبت سکوت گفتاری و تولید همخوان­های سایشی واکدار (ز- ژ) و بی­واک (س- ش) به مدت 10 ثانیه به طور تصادفی و استراحت بینابینی به مدت 10 ثانیه به تعداد 5 تکرار انجام میگرفت. در این گام باید اطلاعات مربوط به امور مالی خود را وارد کنید. به ثبت برند در کشورهای دیگر، ثبت مادرید نیز گفته می شود که در این شرایط باید به صورت بین المللی برای ثبت برند خود اقدام کنید. افرادی که علاقه دارند تا کارهای حقوقی خود در حوزه ثبت را به ما بسپارند می توانند به دفتر ما در شریعتی مراجعه کنند و یا برای مشورت در مورد نحوه انجام کارها با شماره تماس های موجود در سایت ما تماس بگیرند. در این گام در نحوه ثبت برند بسته بندی مواد غذایی، داشتن یک اسم مناسب است که این اسم و لوگو باید توسط متخصص با در نظر داشتن زمینه فعالیت صورت گیرد و تابع قوانین تجاری جمهوری اسلامی ایران باشد.
صفحه قبل 1 صفحه بعد