چرخ و فلک عین دبی(Ain Dubai)+معرفی کامل - نحوه تهیه بلیط در این ساحل هیچ فروشگاهی هم برای خرید تنقلات وجود ندارد پس قبل از رفتن به این ساحل مطمئن شوید که خوراکی و آب آشامیدنی همراه دارید. مهم است بدانیم که خردهفروشان همیشه در تلاش برای حفظ فاصلهای مطمئن بین کالاهایی هستند که خودشان میفروشند و کالاهایی که در اوتلتها با قیمت پایینتر فروخته میشود؛ در حالی که هر دو یک محصول را ارائه میدهند. رویال از برترین و پر امکانات ترین سواحل دبی است، البته با سواحل دیگر یک تفاوت اساسی دارد این که باید برای ورود به آن مبلغی پرداخت نمایید، اما پرداخت این هزینه ارزشش را دارد مطمئن باشید رویال شما را شگفت زده خواهد کرد.استخر های تمیز شنا، کلبه و آلاچیق های زیبا و خصوصی ساحلی و یک رستوران بسیار با کیفیت رویال را از دیگر سواحل دبی متمایز کرده است، گردشگران می توانند از کلبه های ساحل استفاده کنند. طبقه اول برای پروازهای ورودی، طبقه دوم سالن انتظار و سوار شدن مسافران است و البته چندین فودکورت و رستوران هم در آن وجود دارد. در کنار ساحل جمیرا و در امتداد آن درختان نخل بی شماری قرار دارد که سایه سار زیبایی برای شناگران و سایر بازدیدکنندگان فراهم نموده است. بدون شک، این کویر زیبا، مکان شگفت انگیزی برای لذت بردن از کمپینگ تمام شب است؛ خواه تنهایی یا با خانواده یا با دوستان به این مکان سفر کنید. اما لازم به ذکر است که تمامی اعضای خانواده می توانند از بازی های بخش مرح نهایت لذت را ببرند. این مرکز خرید با داشتن امکاناتی نظیر سینما آی مکس، 56 رستوران و کافه، 500 فروشگاه، فود کورت و هایپر مارکت وسیع لوکس ترین خدمات را در اختیار گردشگران و مسافران قرار می دهد. این ساحل دارای امکاناتی از قبیل خدمات غریق نجات و تفریحات ورزشی است و کتابخانهای دارد که به صورت رایگان میتوانید کتاب قرض بگیرید و هنگامی که با آرامش بر روی شنهای نرم طلایی رنگ دراز کشیدهاید و از نسیم خنک دریا لذت میبرید کتابی مطالعه کنید.

اوتلتها در ایران دارای امکاناتی مانند رستوران، پارکینگ، کافیشاپ، شعبههای بانکهای مختلف و… اوتلتها با امکاناتی که دارند خریدی لذت بخش را برای شما به ارمغان میآورند. پارک های موضوعی از نظر اقتصادی سود سرشاری دارند. این موضوع باعث سود بالا برای خرده فروشان میشود. به طور معمول، خرده فروشیها میتوانند خدمات کامل یا فروشگاههای محدودی داشته باشند. معمولا سرزمین ماجراجویی آی ام جی در امارات به صورت کامل و در تمام ایام سال به روی بازدید کنندگان باز است. این بازار مقصد نهایی افرادی است که به دنبال تخفیفهای شگفتانگیز اند و میتوانند خریدهای خود را با تخفیفهای باور نکردنی انجام دهند. را دارا می باشد. دبی یکی از بهترین مقصد های چهار فصل نزدیک به ایران می باشد. به طور کلی، هدف هردوی این فروشگاهها، فروش محصولات خارج از فصل و یا کالاهای اضافی با قیمت کمتر است. از طرفی دیگر، فروشگاههای خردهفروشی، کالاهای باکیفیت میفروشند؛ اما با قیمت استاندارد خردهفروشی. اگر شما از هر دو مدل فروشگاه خرید کرده باشید، میدانید که هم اوتلتها و هم فروشگاههای خردهفروشی، اجناس یکسانی را میفروشند؛ اما این اجناس در کیفیت ممکن است کمی با یکدیگر تفاوت دارند. جاذبه اصلی توریستی دبی مراکز خرید دبی است ومیتوان گفت تمامی برند های معروف دنیا در این مراکز خرید شعبه دارند.

این فروشگاهها معمولا در نزدیکی همان کمپانیهای اصلی قرار دارند و توسط صاحبان اصلی کمپانیها اداره میشوند. در این نوع اوتلتها، کمپانیها اجناس خود را مستقیما بعد از تولید، به فروش میرسانند. 6- هنگام سفر به دبی مراقب باشید با خود داروی کدئین دار یا داروی آرام بخش همراه نداشته باشید که اگر ماموران فرودگاه دبی متوجه شوند شما را دستگیر یا جریمه سنگین می کنند. کرایستچرچ با ۴۵۲ کیلومتر مربع وسعت، مرکز استان کانتربوری است.کرایستچرچ از شرق به اقیانوس آرام از جنوب به بلندی های پرت هیل و از شمال به رودخانه وایماکاریری محدود میشود ولی از طرف غرب به دشت کانتربوری باز است. رودخانه آوون از مرکز شهر میگذرد و در نهایت به اقیانوس آرام میریزد. با حرکت به طرف جنوب به ساحل کرنیش جمیرا میرسیم. از جالبترین آسمان خراشهای این شهر میتوان به برج های دوقلوی جمیرا اشاره کرد. از دانشگاههای دیگر در این شهر میتوان به دانشگاه لینکلن، دانشگاه علوم پزشکی اتاگو و دانشگاه پلیتکنیک کرایستچرچ اشاره کرد. جمعه ها دبی تعطیل رسمی است و شنبه ها هم ادارات دولتی و مدارس و دانشگاه ها در دبی تعطیل هستند. موزه دبی در روزهای شنبه الی پنج شنبه از سال 8/30 صبح الی 7/30 عصر پذیرای بازدید کنندگان و گردشگران است. تاریخ دوره های زمانی گذشته در این موزه بازگو می شود، اما برای بیان آن از تکنولوژی های پیشرفته استفاده می کنند. اگر به خرید کردن مخصوصا خرید از برندهای معتبر علاقه دارید، اوتلتها بهترین گزینه برای شما هستند. اگر شما به خرید کردن علاقه دارید و زمان زیادی را صرف وقت گذراندن در وبسایتهای خرید پوشاک، به خصوص وبسایتهای خارجی میکنید، حتما با اوتلتها آشنایی دارید.

ر دبی شما می توانید هر غذائی را که در اسر جهان موجوداست از اروپا وامریکا گرفته تا هند و آسیائی را میل کنید. با دیدن این اثر هنری با گل، شما هم میتوانید به زیبایی و خلاقیت این باغ فوقالعاده، نزدیک شوید و لحظاتی پرشور و خاطرهانگیز را تجربه کنید. نسبت جمعیت اروپایی تبارها در کرایستچرچ به سایر شهرهای بزرگ نیوزیلند بیشتر است که بیشتر آنها نوادگان مهاجران بریتانیایی و ایرلندی هستند اما نوادگان مهاجرانی که از آلمان، ایتالیا، یوگسلاوی، هلند، سوئیس، استرالیا، آمریکا و کانادا آمدهاند هم جمعیت قابل توجهی دارند.مائوریها و آسیایی ها بخش بزرگی از جمعیت را شامل میشوند. این اوتلت مختص فروش مجموعههای قدیمی از برندهای معروف، با تخفیف قابل توجهی است. از طرفی دیگر، فروشگاههای اوتلت محصولات تخفیف خورده، آسیب دیده و یا خارج فصل را به فروش میرسانند که این موضوع مقداری باعث سردرگمی خریداران در چند سال گذشته شده است. این روند تا دههی ۱۹۷۰ ادامه داشت و هدف از این کار دفع کالاهای اضافی و یا آسیب دیده بود. در ادامه به معرفی ساحل لا مر در شهر دبی می پردازیم. واحد پول دبی درهم استکه به 100 فلیس تقسیم می شود. کرایه تاکسی از مرکز شهر دبی حدود AED 100 معادل 27 دلار است. 3- موبایل تان خود به خود رومینگ می شود ولی پیشنهاد می کنیم یک کارت تلفن 30 درهمی بخرید و تماس بگیرید یا یک سیم کارت 100 درهمی بخرید. لازم است بگوییم که این قیمت نیز ممکن است در روزهای مختلف سال متفاوت باشد؛ به همین خاطر، پیشنهاد میکنیم که قیمت دقیق اجاره تجهیزات را در سایت رسمی مجموعه مشاهده کنید.

یکی از جذابترین بخشهای آکواریوم دبی را باید تونل شیشهای ۲۷۰ درجه دانست که ۴۸ متر طول دارد و دنیایی مشابه درون اقیانوس را برای شما تداعی میکند. افراد غريق نجات نيز در تمامی طول ساحل و در کنار استخرها حضور دارند. این دو مورد علاوه بر شباهت، تفاوتهای زیادی با یکدیگر دارند. این ساحل مورد علاقه بسیاری از گردشگران برای آفتاب گرفتن، شنا کردن و تماشای مردم میباشد. این موضوع یک مورد کاملا عادی است. این موضوع معماری کاملا باستانی عربی و نحوه خنککردن خانهها در قدیم را به بازدیدکنندگان نشان میدهد. اوتلتها به خریداران این امکان را میدهند که از معاملات روزانه، تخفیفها و قیمتهای پایین بهرهمند شوند. شما در اوتلتها میتوانید اجناس مارک را با قیمتهای پایینتر و مقرون به صرفه تهیه کنید. از طریق این واقعیت مجازی بتوانید گونه های در حال انقراض مانند گوریل اوگاندا، کوسه های مالدیو و فیل های آفریقایی را از نزدیک ببینید. تا به حال شده دلتان بخواهد به دنیای رنگارنگ و شاد فیلمهای بالیوودی قدم بگذارید؟ این زیباییهای دبی باعث شده است که هر ساله گردشگران زیادی به این شهر زیبا سفر کنند. Museum of The Future، یک فضای نمایشگاهی برای ایده های خلاقانه، محصولات نوآورانه و فراتر از زمان است و قدرت تکنولوژی و تاثیرات آن بر ذهن و جسم انسان ها را بررسی می کند. فرض کنید 7 شب را با تور دبی در این شهر اعجاب انگیر بگذرانید، چقدر اتفاقهای خوب میتواند برای شما بیافتد که از آن بی خبرید؟

شما میتوانید از مجموعههای بزرگ و مدرن مثل دبی مال، مول امارات، دیره سیتی سنتر و غیره دیدن کنید یا به بازارهای سنتی مثل بازار طلا، بازار عطر، بازار پارچه و غیره سر بزنید. تلفیق مناطق سنتی با مناظر مدرن و معاصر در این خیابان، نمادی از غرور دبی به گذشته، امروز و آینده آن است. این شهر پر از آسمان خراش های لوکس و مدرن است که برخی از آنها تجاری و برخی دیگر اداری هستند. دبی در سرتاسر سال پر از جشنواره ها و فستیوالهای خرید و نمایشگاههای معتبر می باشد. دو مرکز خرید محبوب در دبی Outlet Mall و Outlet Village هستند. یکی از محبوب ترین جاذبه های دبی که در نزدیکی پارک کریک ساید قرار دارد، دلفیناریوم است. نکته بسیار جالبی که درباره مرکز خرید ابن بطوطه وجود دارد، این است که نام آن بر اساس نام یک جهانگرد عربی انتخاب شده و به همین خاطر، دیزاین ۶ حیاط این مرکز خرید بر اساس تم ۶ کشوری که ابن بطوطه از آن ها بازدید کرده، انجام شده است. برای دسترسی به این مرکز خرید باید از تاکسی استفاده کنید تا مستقیم شما را به محل همین بازار بزرگ هدایت کند. 2- اگر می خواهید سوار تاکسی شوید بهتر است از تاکسی های خاکستری رنگ استفاده کنید که ورودی اش پنج درهم است و بقیه مسیر از طریق تاکسی متر محاسبه می شود. این مکان و محیط نیز در فاصله 16 کیلومتری از برج العرب واقع شده است که اگر مایل باشید به آنجا بروید باید از تاکسی استفاده کرده و با طی مسافتی در حدود 25 دقیقه می توانید به دبی فریم دسترسی داشته باشید و به انجا برسید. این به معنی آن است که تأمینکنندگان میتوانند کالاهای فروخته شده را در آنجا دوباره ذخیره کنند.

شاید برخی فکر کنند که اوتلتها با رونق بازار و گسترش کالاهای چینی به وجود آمدهاند؛ اما فروشگاههای اوتلت تاریخچهی مخصوص خود را در آمریکا دارند و از چین شروع نشدهاند. وقتی حرف از سفر به دبی میشود معمولا دلمان برای تجربه خریدکردن از مراکز متنوع و بزرگ دبی، هتلهای لوکس و ساختمانهای عظیم شهر دبی پر میکشد اما شاید کمتر به کویرگردی در دبی فکر کرده باشیم. شاید فکر کنید که با این توضیحات چه اتفاقی رخ داد که امروزه اوتلتها از پر رونقترین بخشهای خرید در آمریکا هستند؟ اما مهم است که بازدیدکنندهها مراقب وسایل و اشیا خود باشند؛ زیرا برخی از کشورها، نماینده رسمی برای پیگیری جرائم در دبی ندارند و ممکن است که ضررهای مالی سنگینی رخ دهد. سلام بهتره از شرکت های مرتبط پیگیری کنید جواب دقیق تری بگیرید. برای دیدن آن از این زاویه همچنین میتوانید با رزرو جایی در طبقات برجهای مجاور آن، تماشای این برج از ارتفاع را به تجربیاتتان اضافه کنید. گسترش بازار دبی در حال حاضر در حال انجام است و راه را برای استقبال از بیش از ۱۰۰ میلیون بازدیدکننده هموار میکند و باعث افزایش رونق بازار میشود. رنگ این نما در طول شب در هر ۱۵ دقیقه تغییر می کند تا جلوه ای منحصربه فرد به وجود آورد؛ در عین حال که مزاحمتی برای مهمانان داخل سوئیت ها ایجاد نمی کند.در طول روز، نور خورشید از آن عبور می کند؛ اما مانع از گرمای بیش از حد به فضای داخلی می شود و با بازتاب بخش اعظم انرژی به بیرون، برج را خنک نگه می دارد و سایه تولید می کند. به قول نورمن فاستر :" به عنوان یک معمار، شما برای زمان حال طراحی میکنید؛ با آگاهی از گذشته، برای آیندهای که از ان بیخبریم".

این رویای هنردوستان به عنوان یکی از برترین مؤسسات فرهنگی واقع در قلب منطقه فرهنگی سعدیات در جزیره سعدیات، آثاری با اهمیت تاریخی، فرهنگی و جامعه شناختی از دوران باستان تا دوران معاصر را به نمایش می گذارد. پارک ساحلی جمیرا با وسعتی در حدود 12 هکتار در خيابان ساحلی جميرا واقع گرديده است. یکی دیگر از بخشهای باغ که بازدیدش برای افراد به ویژه کودکان میتواند جالب و آموزنده باشد بخشی است که در آن میتوان با چگونگی سیر تبدیل کرم ابریشم به پروانه آشنا شد. در بخش تفریحات سالن بولینگ، سینمای ۴ بعدی، شهربازی «مجیک پلانت»، سالن سنگنوردی، سالن فوتبال و همچنین بخشی برای نگهداری از کودکان در نظر گرفته شده. از رویدادهای مهمی که هر ساله در ساحل منطقه جمیرا برگزار میشود، میتوان به جشنوارههای بین المللی دبی اشاره کرد که گاهی در این مکان برگزار میشود و همچنین لازم است بدانید جام جهانی فوتبال ساحلی در سال ۲۰۰۹ نیز در سواحل جمیرا برگزار شده است. در ادامه به بررسی چهار تفاوت اصلی بین اوتلت و خردهفروشی میپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید تا با یکی از جاذبههای توریستی کشور امارات یعنی مرکز دلفین بیشهر دبی بیشتر آشنا شوید. مرکز اسماعیلی، مرکز خرید شهر دیره و همچنین تجربه سافاری در صحرای دبی را نیز همچنین میتوانید در نزدیکی مرکز دلفین امتحان کنید.

اوتلت مال دبی، از بهترین مراکز خرید در این شهر محسوب میشود. به گزارش همیار تریپ، ساحل جمیرا دبی از مهمترین جاهای دیدنی و گردشگری در دبی محسوب می شود. در این پاساژ با توجه به مبلغی که هزینه میکنید، به کیفیتهای مختلفی از کالاها دسترسی پیدا میکنید. در دبی انواع هتلهای کم هزینه در محله دیره نا لوکس ترین ها در شیخ زائد و جمیرا می توان یافت. بلکه میتوانید انواع صنایعدستی، لوازم کادویی، جواهرات، بدلیجات و امثال آن را نیز در فروشگاههای اوتلت پیدا کنید. پارک ساحلی الممرز شامل چهار ساحل، دو استخر، زمين بازی ويژه کودکان، چمنزارهای گسترده و درختان و بوته زارهای فراوان می باشد که تفرجگاه آرامی را بوجود آورده اند. دريای لاجوردی، درختان نخل، يک ساحل طويل و باريک، باغ ها و چمنزارهای زيبا و وسيع، محيط دلپذيری را برای سکنه و گردشگران بوجود آورده است. از تفریحات ابی این پارک ابی می توانیم به موج سواری اشاره کنیم که در این پارک ابی بسیار محبوب است همچنین به جز این تفریحات می توانید استخر مارپیچ، استراحتگاه کنار استخر، محفظه بازی، استخر کودکان، و سایر تفریحات دیگر چون اسکیت WaveOz 180، سقوط آزاد، استراحتگاه پارک آبی لاگونا، رودخانه آرام، مسابقه هیجانی، آب بازی پارک آبی لاگونا، اسپلش پد، مانتا را امتحان کنید. اين پارک بسيار محبوب می باشد. این را هم درنظر داشته باشید که بلیطهای پارک خیلی زود تمام میشود و باید از قبل حتما بلیط خودتان را برای بازدید رزرو کرده باشید. مرکز خرید دیره هر ساله ۲۰ میلیون گردشگر را به خود جذب میکند.

این اوتلت علاوه بر خرید کردن، امکانات گستردهای از غذاخوری و سرگرمی را نیز در اختیار شما قرار میدهد. البته این اتفاق مختص آمریکا نبود و در همان سالها در کانادا و چند سال بعد در اروپا هم اوتلتها راهشان را به بازار پیدا کردند. البته علاوه بر میزان تقاضای یک کالا در بازارهای داخلی باید به این موارد هم دقت داشته باشید که خیلی زود خراب میشوند یا میتوان مدت زمان طولانی تری آنها را در انبار نگهداری کرد. البته بسیاری از هتلهایی که در لیست نامشان بالاتر از برج العرب قرار گرفته است، کاربرد اداری نیز دارند. درمجموع موجوداتی از ۴۰ گونه مختلف در باغ وحش زیرآبی در معرض نمایش قرار دارند که از آن جمله آنها میتوان به ایگوانا، مار پایتون برمهای، حشرات، مارهای درختی، کروکودیل پوزه کوتاه آفریقایی، خروس دریایی، اسب دریایی، مارماهی راه راه، آراپایما، ماهی کمانگیر، پوزه پارویی، سیکلیدها و … هتل های دبی از نظر کیفیت و سرویس دهی آنها جزء استاندارد ترین مقاصد توریستی می باشد. امکانات خوبی برای بازدیدکنندگان از اين پارک در نظر گرفته شده است. بهترین زمان بازدید از بازار نایف روزهای شنبه تا پنجشنبه است. قیمت پروازهای چارتری بسیار متغیر بوده و بسته به زمان سفر شما و میزان تقاضای بازار قیمت آن افزایش یا کاهش میابد. سواحل دبی براي علاقه مندان به ورزش شنا مکانی بسیار مناسب است، برخی از سواحل دبی از امکانات کمي برخوردارند ولي نياز به پرداخت ورودي ندارند. زیرا ویژگیهای تور مناسب یک سفر کاری کاملا" با ویژگیهای یک سفر تفریحی خانوادگی متفاوت خواهد بود. در سفر کاری می توانید از هتلهای کم هزینه با بودجه پایین تر و الزاما" نزدیک به محل کار خود استفاده نمائید. این ساحل برای گروههای خانوادگی و دوستانه بسیار مناسب است. علاوه بر این اگر به دنبال بهترین مکان برای خرید هدایا و سوغاتی های ناب دبی همانند کارد ها، دفتر یادداشت و کتاب هستید، گالری وان مناسب ترین گزینه برای خرید در دبی می باشد.

اگر به قصد خرید عازم دبی میشوید، باید درباره بهترین مراکز خرید این شهر بهتر بدانید. اگر ماشین شخصی دارید، گوگل مپ یا مسیریابهای دیگر بهراحتی آسانترین مسیر را برای رسیدن به پیست اسکی به شما نشان میدهند. مونوریل پالم آسانترین راه برای جابجایی در پالم جمیرا است زیرا مکانهای مهم این جزیرهی مصنوعی را به هم متصل میکند. را برای خرید پیدا کنید. مردم با هدف خرید محصولات طراحان با قیمتهای پایینتر به اوتلتها میروند. ساحل کایت نیز از سواحل زیبا و دیدنی دبی می باشد همانطور که از نام این ساحل مشخص است، اینجا جایی ایست که همه روزه ده ها بادبادک به هوا میروند و جلوه زیبایی را برای گردشگران دارد. در هر زمان از سال ویژگیها و جذابیتهای خاص خود را داراست. در این پارک درختان نخل هوشمند تدارک دیده شده که اینترنت وایفای دارند، همچنین امکان شارژ گوشی از این درختان فراهم شده است. هزینه اجاره تجهیزات اسکی، نوشیدنیهای گرم، میانوعده، ناهار و غیره هم کاملاً به سلیقه و خدمات دریافتی شما بستگی دارد و ممکن است از ۵۰ تا ۵۰۰ درهم متفاوت باشد. این پارک در جادهی شیخ زاید واقع شده است و جالب است بدانید هزینه ورود به آن کمتر از 1 دلار است. این اوتلت در دبیلند واقع شده و بیش از ۲۴۰ فروشگاه را در خود جای داده است. متل پلی نام یک کارخانه اسباببازیسازی است که در آمریکا واقع شده، اما یک شهربازی در شهر دبی دارد که مساحت آن به گونهایست که عنوان شهر را به آن دادهاند و اسم «شهر متل پلی» را روی این محل گذاشتهاند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد اجاره ماشین در دبی لطفا به بازدید از وب سایت ما.